niedziela, 10 marca 2019

Dzień Modlitw za FSE

Kochane Wilczki,

Serdecznie zapraszam na tegoroczny Dzień Modlitw za Federację Skautingu Europejskiego, który odbędzie się 23 marca. Tradycyjnie będziemy pielgrzymować do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Tegorocznym hasłem są słowa z Ewangelii wg św. Jana:  ,,Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli.”

Plan wydarzenia:
7.45 - zbiórka na parkingu przy MOSiRze (al. Zygmuntowskie 4)
9.00 - pielgrzymka, zbiórka
12.00 - spowiedź
12.15 - Msza Święta celebrowana przez ks. abp. Stanisława Budzika
13.45 - apel
14.15 - piknik
15.30 - odjazd autokarów


Drodzy Rodzice,

Od 9.15 w Domu Pielgrzyma odbędą się dla Państwa konferencje. W trakcie panelu zapewniona zostanie opieka dla dzieci od 3 lat. Za przedszkole odpowiada dh. Adrianna Kołodziej. Rodzice, którzy pozostawią tam dzieci zostaną poproszeni o wpisanie się na listę i pozostawienie telefonu kontaktowego.
Jest przewidziana także kawiarenka, w której będą mogli Państwo wypić kawę i porozmawiać w przerwach między konferencjami.


Koszt: 30 zł
Rodzice nie ponoszą kosztów i płacą jedynie, jeśli chcą jechać z nami autokarem. Koszt transportu dla Rodziców wynosi 20 zł.

Do 16 marca potrzebuję informacji, ile Wilczków i Rodziców będzie oraz ilu Rodziców obecnych na Dniu Modlitw skorzysta ze wspólnego transportu. Do tej daty potrzebuję też opłaty za wydarzenie.

Ze wszystkich sił,
Akela

4 komentarze:

 1. Akelo, Ninka będzie uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. Niestety, ja mam III część szkolenia, a mąż ma mnóstwo pracy na budowie domu, więc nie damy rady. Elwira Kasperek

  OdpowiedzUsuń
 2. Faustynka też jedzie, czy będzie możliwość przekazania pieniędzy na najbliższej zbiórce w sobotę 16 marca? Pozdrawiam, Ola Laskowska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, będzie można dać pieniądze na najbliższej zbiórce.

   Usuń