wtorek, 3 marca 2020

Dzień Modlitw za FSE

Już niedługo po raz kolejny odbędzie się Dzień Modlitw za Federację Skautingu Europejskiego. W tym roku pielgrzymujemy 28 marca do Chełma.

Koszt uczestnictwa wynosi 45 zł za osobę. Wpłaty należy dokonać do 9 marca 2020 r. Po 9 marca koszt wynosi 60 zł (najlepiej dokonać tego na zbiórce lub umówić się bezpośrednio ze mną).
Jeśli rodzice chcą skorzystać ze wspólnego transportu, płacą 30 zł za osobę.

TRANSPORT
Transport wliczony jest w koszty organizacyjne. Autokar zawiezie nas na miejsca rozpoczęcia pielgrzymki, a rodziców bezpośrednio do Chełma. Będzie zorganizowany również transport powrotny. 

KONFERENCJA DLA RODZICÓW
Na miejscu odbędzie się konferencja skierowana do rodziców. W trakcie spotkania zapewnimy opiekę dla dzieci od 3 lat. Pomiędzy konferencjami przewidziane są krótkie przerwy, podczas których będzie można skorzystać z kawiarenki.

MSZA ŚWIĘTA
Serdecznie zachęcam o zadbanie o stan  Łaski Uświęcającej. Będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania przed rozpoczęciem Mszy Świętej.
Podczas Mszy będzie miał miejsce Akt Zawierzenia naszego Ruchu Najświętszej Maryi Pannie. 


2 komentarze:

  1. Przykro nam. Niny nie będzie, ponieważ, jak co roku, bierze udział wraz ze swoją grupą taneczną w koncercie charytatywnym na rzecz Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Elwira Kasperek

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję za informację :)

    OdpowiedzUsuń